49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FIL


9-12 травня 2019р. у м.Цвікау (Німеччина) відбувся літній кубок FIL (Міжнародна федерація санного спорту) зі спусків на санкороликах.
Санкарі з 6 країн: Німеччини, Австрії, Польщі, Словаччини, Чехії та України різних вікових категорій змагалися у спусках на санній трасі з пластмасовим покриттям довжиною 350м та зі стартів.
У змаганнях зі стартів ІІ місце серед хлопців віком до 14 років посів учень 8 класу Львівського училища фізичної культури Богдан Бабура (на фото). Богдан лише 0,14сек поступився місцевому атлету. Серед дівчат однокласниця Бабури Анна Шкрет показала одинадцятий результат. Серед санкарів віком до 18 років Вадим Микиєвич (8 кл.) посів 10 місце.
У спусках на санкороликах Микиєвич шостий, Бабура і Шкрет – дев`яті.
    Завершувала змагання командна гонка. Збірна України у складі Бабури, Микиєвича і Шкрет посіла 4 місце. Перемогу здобула німецька збірна, на другому місці словаки, треті - чехи. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді