48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликах


У м.Кременці 5-9 липня 2019р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту серед спортсменів юнацьких вікових категорій.
Юні санкарі виявляли найсильніших зі з’їздів на санкороликах.
Серед юнаків віком до 17 років переможцем став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів. Учень 11 класу Дмитро Прус посів 4 місце.
Серед дівчат одинадцятикласниці Іванна Домбровська і Аліна Федюк показали четвертий і п’ятий результати. Природньо перемогли місцеві спортсменки, які мали більше можливостей для спеціалізованої підготовки.
І в командній гонці-естафеті два перші місця були за кременчанами. Збірна Львівської обл. у складі Пилипіва і Надії Антонюк на третій позиції.
Серед хлопців віком до 15 років вперта боротьба розгорнулася між дев’ятикласниками училища Вадимом Микиєвичом та Данилом Марціновським. Перемогу з перевагою всього лиш у 0,081сек отримав Микиєвич (на фото). Ще один дев’ятикласник Богдан Бабура посів 4 місце.
Серед дівчат цього віку перемогла кременчанка Вікторія Коваль. Лише 0,033сек переможниці поступилася учениця 9 класу Анна Шкрет. Десятикласниця Олександра Мох фінішувала третьою.
В командній гонці найкращий результат показала збірна Львівської обл.-І, за яку виступали Бабура, Марціновський і Шкрет. Збірна Львівщини-ІІ у складі Микиєвича, Мох і Максима Тупого (7 кл.) на другому місці.
       Серед тринадцятилініх чемпіоном України став учень 7 класу Станіслав Креховецький. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіадіГой і Левкович у топ-15 ІІ етапу Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК вступили у боротьбу за олімпійські квотиУкраїнські санкарі розпочали міжнародний змагальний сезон з 10 місцяОлена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильніших