49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спорту


 
У м. Кременець 5-8 серпня 2019р. відбувся літній чемпіонат з санного спорту у з’їздах на санкороликах.
В змаганнях жінок на одномісних санях літньою чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Смага (вип.2017р.). Олена (на фото) на 0,265 сек. випередила іншу випускницю училища Олену Стецьків. Третє місце посіла кременчанка Юліана Туницька, а четверте – студентка ІІІ курсу Наталія Драбінська. Другокурсниця Катерина Васильків фінашувала сьомою.
Серед чоловіків основна боротьба розгорнулася між кременчанином Андрієм Мандзієм та львів’янином Антоном Дукачем. Переміг Мандзій, для якого траса змагань рідна. Цьогорічний випускник училища Роман Пилипів посів 9 місце, а юний Вадим Микиєвич (9кл.) замкнув десятку сильніших.
Завершувала змагання командна гонка. Очікувану перемогу здобули господарі. Збірна Львівської обл., за яку виступали Дукач, Смага, Стецьків і Андрій Лисецький, посіла ІІ місце. Друга команда Львівщини – бронзові призери. У складі команди змагались Мирослав Левкович (вип. 2017р.), Роман Пилипів, Наталія Драбінська і Надія Антонюк.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді