49 років1971 - 2020

Санний спорт : Українські санкарі розпочали міжнародний змагальний сезон з 10 місця

23-24 листопада 2019р. у м.Інсбруку (Австрія) стартами І етапу Кубка світу розпочався міжнародний змагальний сезон у санному спорті.
Українці у Інсбруку найкраще виступили у естафеті, де посіли 10 місце. У складі команди виступали виключно львів’яни: Олена Стецьків (вип.ЛУФК 2011р.), Антон Дукач, Ігор Стахів і Андрій Лисецький. Перемогу у естафеті здобули італійські санкарі, які випередили австрійців та німців.
          Стахів і Лисецький показали 15ий    результат у з’їздах на двомісних санях, а Дукач – двадцять сьомий у одномісних. Олена Стецків (на фото) до основної сітки Кубка світу (28 кращих санкарок) не потрапила, а у кваліфікації – т.зв. Кубку націй посіла 21 місце. Олена Смага (вип. 2017р.) у Кубку націй на двадцять третьому місці.

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді