49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК вступили у боротьбу за олімпійські квоти


          У м.Інсбруку (Австрія) 30 листопада і 1 грудня 2019р. відбулися перші два етапи Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
Особливістю цих цьогорічних світових змагань є те, що за їх результатами між країнами будуть розподілені квоти на участь у ІІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх, які 9-20 січня 2020р. відбудуться у швейцарській Лозанні. Ще однією новинкою цьогорічних стартів є включення у програму жіночих саней-«двійок».
Саме на двомісних санях українці у Інсбруку виступили найкраще. У перший день жіноча «двійка» у складі львів’янки Надії Антонюк та десятикласниці Львівського училища фізичної культури Олександри Мох (на фото) замкнула десятку кращих. Дев’ятикласники Вадим Микиєвич і Богдан Бабура фінішували одинадцятими серед хлопців. Ще один екіпаж Данило Марціновський (9кл.) і Ростислав Левкович показали п’ятнадцятий результат.
Другого дня Надія і Олександра, на жаль, не фінішували, Микиєвич і Бабура посіли 12 місце, а Марціновський і Левкович – чотирнадцяте.
Цьогорічний випускник училища Роман Пилипів двічі заїжджав на фініш п’ятнадцятим у одномісних санях. Данило Марціновський першого дня був тридцять четвертим, а другого – вже сімнадцятим.
Стабільно виступила у Інсбруку кременчанка Юліана Туницька, яка на одномісних санях посіла 14 і 12 місця з відставанням від переможниць менше 1 секунди. Дев’ятикласниця Анна Шкрет на 39 і 34 місцях.
Тепер на санкарів чекають ще 2 спарені етапи у Берхтесгадені (Німеччина) 6 і 8 грудня і після них будуть визначені учасники зимової юнацької олімпіади. У одномісних санях це по 19 кращих серед хлопців і дівчат, у двомісних санях – по 14 екіпажів. Від однієї країни у одномісних санях можуть виступати 2 учасники, у двомісних – 1 екіпаж.
Цікаво також, що готує українську збірну до юнацьких олімпійських стартів вчитель санного спорту училища Олег Жеребецький. За прогнозами Олега Романовича, Україна має всі можливості вибороти у Лозанну 6 путівок.
 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді