Санний спорт : Санкарі ЛУФК вступили у боротьбу за олімпійські квоти

У м.Інсбруку (Австрія) 30 листопада і 1 грудня 2019р. відбулися перші два етапи Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
Особливістю цих цьогорічних світових змагань є те, що за їх результатами між країнами будуть розподілені квоти на участь у ІІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх, які 9-20 січня 2020р. відбудуться у швейцарській Лозанні. Ще однією новинкою цьогорічних стартів є включення у програму жіночих саней-«двійок».
Саме на двомісних санях українці у Інсбруку виступили найкраще. У перший день жіноча «двійка» у складі львів’янки Надії Антонюк та десятикласниці Львівського училища фізичної культури Олександри Мох (на фото) замкнула десятку кращих. Дев’ятикласники Вадим Микиєвич і Богдан Бабура фінішували одинадцятими серед хлопців. Ще один екіпаж Данило Марціновський (9кл.) і Ростислав Левкович показали п’ятнадцятий результат.
Другого дня Надія і Олександра, на жаль, не фінішували, Микиєвич і Бабура посіли 12 місце, а Марціновський і Левкович – чотирнадцяте.
Цьогорічний випускник училища Роман Пилипів двічі заїжджав на фініш п’ятнадцятим у одномісних санях. Данило Марціновський першого дня був тридцять четвертим, а другого – вже сімнадцятим.
Стабільно виступила у Інсбруку кременчанка Юліана Туницька, яка на одномісних санях посіла 14 і 12 місця з відставанням від переможниць менше 1 секунди. Дев’ятикласниця Анна Шкрет на 39 і 34 місцях.
Тепер на санкарів чекають ще 2 спарені етапи у Берхтесгадені (Німеччина) 6 і 8 грудня і після них будуть визначені учасники зимової юнацької олімпіади. У одномісних санях це по 19 кращих серед хлопців і дівчат, у двомісних санях – по 14 екіпажів. Від однієї країни у одномісних санях можуть виступати 2 учасники, у двомісних – 1 екіпаж.
Цікаво також, що готує українську збірну до юнацьких олімпійських стартів вчитель санного спорту училища Олег Жеребецький. За прогнозами Олега Романовича, Україна має всі можливості вибороти у Лозанну 6 путівок.

УЧЕНЬ 8 КЛАСУ ЗАПОЛЬСЬКИЙ МИКИТА СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ!Результати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!