Санний спорт : Санкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді

6 і 8 грудня 2019р. у м.Берхтесгадені (Німеччина) відбулися ІІІ і ІV етапи Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
Першого дня на ІІІ етапі найкраще виступила кременчанка Юліана Туницька, яка посіла 10 місце у з’їздах на одномісних санях серед дівчат.
Дівоча «двійка» у складі десятикласниці Львівського училища фізичної культури Олександри Мох та львів’янки Надії Антонюк показала дванадцятий результат. Також дванадцятими фінішували учні 9 класу ЛУФК Вадим Микиєвич і Богдан Бабура у перегонах на двомісних санях серед хлопців. Відразу за Вадимом і Богданом розмістився ще один український екіпаж Данило Марціновський (9кл.) і Ростислав Левкович.
Цьогорічний випускник училища Роман Пилипів у одномісних санях на 18 місці.
На ІV етапі Микиєвич і Бабура (на фото) стали восьмими, Мох і Антонюк, а також Юлія Туницька – десятими, Пилипів – шістнадцятим.
Власне, за результатами юнацького Кубка світу буде формуватися склад учасників ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які 9-20 січня наступного року відбудуться у м.Лозанні (Швейцарія). За підсумками чотирьох етапів вимоги до участі у юнацькій олімпіаді виконали Юліана Туницька і Роман Пилипів у одномісних санях, Надія Антонюк і Олександра Мох та Вадим Микиєвич і Богдан Бабура – у двомісних. Українці також отримають право змагатися і у командній естафеті.

УЧЕНЬ 8 КЛАСУ ЗАПОЛЬСЬКИЙ МИКИТА СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ!Результати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!