49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафеті


У м.Оберхові (Німеччина) 1-2 лютого 2020р. відбувся VІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на двомісних санях два українські екіпажі Ігор Стахів і Андрій Лисецький та Ігор Гой і вихованець Львівського училища фізичної культури Мирослав Левкович (вип. 2017р.) – посіли відповідно 17 і 18 місця.
Ще одна вихованка училища Олена Стецків (вип. 2011р.) показала двадцять шостий результат у перегонах на одномісних санях.
Найкраще українці виступили у командній естафеті, де посіли 9 місце. У складі команди змагались Олена Стецків, кременчанин Андрій Мандзій та львівська «двійка» СтахівЛисецький. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Санний спорт

Санний спорт

Марціновський, Бабура та Микиєвич - бронзові призери чемпіонату України з санного спортуВ коледжі запрацювала стартова естакада для санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова бронзова призерка чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах Данило Марціновський - юнацький чемпіон України зі з'їздів на санкороликахВадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокіМаріанна Бондаревська - чемпіонка України зі з'їздів на санкороликах серед дівчат віком до 14 роківКатерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місце