49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першості


У м.Оберхофі (Німеччина) 21-22 лютого 2020р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів.
У змішаній командній гонці топ-10 світової першості замкнула збірна команда України у складі вихованців Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Романа Пилипіва (вип. 2019р.), Вадима Микиєвича, Богдана Бабури (обидвоє 9 кл.) та кременчанки Юліани Туницької.
У перегонах на особисту першість Роман Пилипів (на фото) посів 25 місце у з’їздах на одномісних санях серед хлопців, Юліана Туницька – 24-е серед дівчат. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Катерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спорту