49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Катерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликах


    Упродовж 10-12 вересня 2020 року на навчально-спортивній базі «Кременець» (Тернопільська область) відбувся Чемпіонат України з санного спорту на санкороликах.
       В командній естафеті студентка 3 курсу Львівського фахового коледжу спорту Катерина Васильків  (на фото праворуч) здобула «бронзову» медаль. Разом з Катериною у команді змагався ще один випускник відділення санного спорту Олег-Роман Пилипів, а також Надія Антонюк та Ігор Стахів.
      Перемогу в цій дисципліні святкувала команда Кременець-1 (2.06.006), які випередили першу збірну Львова (2.06.549), в складі якої друге місце посіли дві випускниці коледжу попередніх років Олена Стецків та Олена Смага, а також львівські санкарі Антон Дукач та Андрій Лисецький.
       В змаганнях одномісних саней Катерина Васильків фінішувала шостою. А перемогу серед жінок в одномісних санях святкувала випускниця  2017 року Олена Смага, яка випередила ще одну титуловану випускницю відділення санного спорту Олену Стецків (вип.2011р.). На третьому щаблі жіночого п’єдесталу виявилася представниця Тернопільщини Юліана Туницька.
       В десятку кращих в когорті дорослих спортсменів в одномісних санях потрапили також десятикласники коледжу Д. Марциновський (8 місце), А. Шкрет (8 місце) та учениця одинадцятого класу О. Мох (9 місце). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Санний спорт

Санний спорт

Марціновський, Бабура та Микиєвич - бронзові призери чемпіонату України з санного спортуВ коледжі запрацювала стартова естакада для санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова бронзова призерка чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах Данило Марціновський - юнацький чемпіон України зі з'їздів на санкороликахВадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокіМаріанна Бондаревська - чемпіонка України зі з'їздів на санкороликах серед дівчат віком до 14 роківКатерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місце