49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Вадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокі


      
    
     У м.Кременці на місцевій санній трасі 30 вересня-3 жовтня відбувся чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах серед санкарів юнацьких вікових категорій.
 Серед хлопців віком до16 років дворазовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Вадим Микиєвич. 
Спочатку Вадим переміг у з'їздах на одномісних санях на особисту першість. А далі разом зі своїм однокласником Богданом Бабурою та ученицею 11 класу Олександрою Мох став переможцем у командній гонці.
 Богдан Бабура в особистих змаганнях посів ІІІ місце, а Олександра Мох фінішувала другою.
 Учні 9 класу Назар Качмар і Станіслав Креховецький стали бронзовими призерами у командній гонці у складі збірної Львівщини-ІІ.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Санний спорт

Санний спорт

Марціновський, Бабура та Микиєвич - бронзові призери чемпіонату України з санного спортуВ коледжі запрацювала стартова естакада для санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова бронзова призерка чемпіонату України зі з’їздів на санкороликах Данило Марціновський - юнацький чемпіон України зі з'їздів на санкороликахВадим Микиєвич - дворазовий чемпіон України зі з'їздів на санкороликах серед юнаків віком до 16 рокіМаріанна Бондаревська - чемпіонка України зі з'їздів на санкороликах серед дівчат віком до 14 роківКатерина Васильків – бронзова призерка чемпіонату України з санного спорту на санкороликахУкраїнські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місце