50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спорту


         
    Повною перевагою санкарів Львівського коледжу спорту завершився чемпіонат України з санного спорту серед юніорів - спортсменів віком до 20 років, який нещодавно завершився у м.Кременці Тернопільської області. Загалом вони вибороли 19 медалей, в тому числі 7 золотих.
Чемпіоном України у з'їздах на одномісних санях став учень 10 класу Данило Марциновський. Друге місце у цьому виді змагань посів недавній випускник коледжу Роман Пилипів, а третє - ще один десятикласник Богдан Бабура.
У з'їздах на двомісних санях історія повторилася. Але тепер вже Пилипів і Бабура стали переможцями. Марциновський у парі з львів'янином Ростиславом Левковичем здобув срібну медаль, а юні дев'ятикласники Станіслав Креховецький і Олександр Ломакович піднялися на третю сходинку п’єдесталу.
У з'їздах дівчат на одномісних санях студентка ІІІ курсу Катерина Васильків виборола бронзову нагороду, а десятикласниця Анна Шкрет і учениця 11 класу Олександра Мох здобули срібні медалі.
Завершувала змагання цікава і видовищна командна гонка. І тут перемогла львівська команда у складі Марциновського, Васильків, Пилипів і Бабури. Збірна Львівшини-ІІ, за яку виступали учень 9 класу Назар Качмар, Шкрет, Креховецький і Ломакович, показала третій результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту