50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликах


      У м.Кременці 22-26 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах.
          Серед юнаків віком до 18 років подвійну перемогу на санях-одиночках здобули учні 11 класу Львівського коледжу спорту: переможцем став Вадим Микиєвич, ІІ місце посів Даниїл Марциновський.
    Кременчанка Юліанна Туницька перемогла серед дівчат. Першокурсниця коледжу Олександра Мох виборола бронзову нагороду.
          Микиєвич, Марциновський і Мох не мали собі рівних і у командній гонці.
          Одинадцятикласники Богдан Бабура та Анна Шкрет перемогли серед санкарів віком до 16 років: Богдан серед хлопців, Анна - серед дівчат, разом - у командній гонці.
       Десятикласники Назарій Качмар і Олександр Ломакович у складі зб.Львівської обл.-ІІ у командній гонці посіли ІІІ місце.
          Серед хлопців віком до 14 років срібним призером став учень 9 класу Андрій Муц, а серед дівчат бронзову медаль виборола восьмикласниця Дарія Некотєнєва. Дев'ятикласниця Анна Гарцула посіла 4 місце.
          У командній гонці Муц і Гарцула - срібні призери.
      Серед санкарів віком до 12 років учень 7 класу Андрій Мох посів ІІІ місце на санях-одиночках та друге - у командній гонці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту