50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Весь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжу


   У м.Кременці на єдиній у нашій країні санній трасі 30 липня - 1 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України зі спусків на санкороликах серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
    У спусках на одномісних санях серед хлопців весь п'єдестал пошани зайняли учні Львівського коледжу спорту: перемогу святкував одинадцятикласник Даниїл Марціновський, друге і третє місця посіли його однокласники Вадим Микиєвич і Богдан Бабура.
   Дівчата коледжу виступили менш успішно і першість віддали господаркам змагань. Цьогорічна випускниця Катерина Васильків показала четвертий результат, учениця 11 класу Анна Шкрет на п'ятому місці.
  І у командній гонці домінували господарі. Зб.Львівської обл.-І у складі Марціновського, Микиєвича і Васильків на другому місці, зб.Львівщини-ІІ, за яку виступали Бабура, Шкрет та недавній випускник коледжу Роман Пилипів, - третя.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту