50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Данило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликах


      2-4 серпня 2021 р.  у м.Кременці на єдиній у нашій країні санній трасі відбувся чемпіонат України зі спусків на санкороликах.
   У спусках на одномісних санях бронзовим призером чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Даниїл Марціновський. Данило поступився лише першим номерам національної збірної кременчанину Андрію Мандзію та львів'янину Антону Дукачу. Однокласники Данила Вадим Микиєвич та Богдан Бабура показали шостий та десятий результати відповідно.
      І серед жінок перемогу здобула кременчанка Юліанна Туницька. Вихованки коледжу Олена Смага та Олена Стецків посіли друге та третє місця.
     У командній гонці також перемогли господарі. Зб.Львівської обл.-І, за яку виступали Дукач, Марціновський та Смага, стала срібним призером, зб.Львівщини-ІІ у складі Андрія Лисецького, Ігора Стахіва та Олени Стецків на третьому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту