50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликах


     У програмі чемпіонату України зі спусків на санкороликах, який 2-4 серпня 2021 р. відбувся на єдиній в України санній трасі у м.Кременці, визначили найсильніших молодих санкарів у віці до 23 років.
   У спусках на одномісних санях переможцем чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський. Данило на 0,29сек випередив ще одного львів'янина Ігора Стахіва. Однокласник Данила Вадим Микиєвич посів ІІІ місце.
    Серед жінок перемогу святкувала кременчанка Юліанна Туницька. Вихованка коледжу Олена Смага фінішувала другою. Студентка І курсу Олександра Мох показала п'ятий результат, а учениця 11 класу Анна Шкрет завершила змагання на шостій позиції.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Данило Марціновський - переможець молодіжного чемпіонату України зі спусків на санкороликахДанило Марціновський - бронзовий та срібний призер чемпіонату України зі спусків на санкороликахВесь п'єдестал пошани юніорського чемпіонату України зі спусків на санкороликах зайняли учні коледжуСанкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликахСанкарі Львівського коледжу спорту - переможці юніорського чемпіонату України з санного спортуДарія Некотєнєва - дворазова срібна призерка ЧУ з санного спорту серед дівчат віком до 13 роківКреховецький, Ломакович і Муц - срібні призери юнацького чемпіонату України з санного спортуБабура та Мох - чемпіони України з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 17 роківМарціновський, Пилипів, Шкрет та Бабура - переможці юнацького чемпіонату України з санного спортуДесятикласники коледжу Микиєвич і Бабура дебютували на Кубку світу з санного спортуНа етапі Кубка світу з санного спорту у Сігулді Олена Стецків шостаНа молодіжному чемпіонаті Європи з санного спорту Микиєвич і Бабура замкнули десятку сильнішихНа чемпіонаті Європи з санного спорту Олена Стецків увійшла у шістку кращихОлена Стецків у ТОП-20 ІV етапу Кубка світу з санного спортуОлена Стецків посіла дев’яте місце на ІІІ етапі Кубка світу з санного спорту