48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК стартували на Кубку світу


Етапом Кубка світу у австрійському Інсбруку (27-28 листопада 2010р.) стартував міжнародний змагальний сезон у представників санного спорту. Прелюдією кожного етапу є Кубок націй (кваліфікація), за наслідками якого формується склад учасників основних заїздів.
Кращий результат серед українців на І етапі показали вихованці ЛУФК Ігор Козак (вип. 2009р.) та Роман Захарків (ІІІ курс). У заїздах саней-двійок вони показали 14 результат. Серед жінок Марина Галайджян (вип. 2009р.) і Анастасія Полуситок (ІІ курс) посіли 18 та 29 місця відповідно.
Показані результати не дозволили українським санкарям потрапити у основну сітку змагань.
В програмі Кубка світу відбулася командна естафета, у якій послідовно один за одним стартують чоловічі екіпажі на санях-двійках, жінки та чоловіки на санях-одиночках. Збірна України у складі Марини Галайджян, Андрія Кіся, Ігора Козака та Романа Захарківа фінішувала дванадцятою Переможцями естафети передбачувано стали німецькі спортсмени.
Джерело: http://www.fil-luge.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших