48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : У Альтенберзі відзначилась Куречко


10-15 січня 2011р. у м.Альтенберзі (Німеччина) відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту серед молоді.
У юнацькій віковій категорії «А» (спортсмени 1994-1995р.р.н.) відзначилась учениця 11 класу ЛУФК Галина Куречко, яка посіла 13 місце в заїздах дівчат. Однокласниця Галини Олена Стецьків на 15 позиції, а десятикласниця Марта Коза – двадцять третя.
В змаганнях на санях-двійках українські екіпажі у складі Володимира Бурого (Анатолія Легедза (учень ЛУФК) та Анатолія Дукача (Павла Тернового (учень ЛУФК) фінішували на 8 і 9 місцях.
І дівчата, і екіпажі зберігають добрі шанси на участь у І зимових юнацьких Олімпійських іграх, які через рік пройдуть у Австрії.
Серед юніорів кращий результат поміж українців показала двійка у складі студента І курсу ЛУФК Олега Фітеля та Івана Винницького, яка посіла 8 місце. Першокурсниця Олена Шхумова – на 21 позиції.
Наступний етап молодіжного Кубка світу пройде 17-22 січня у м.Кенігзее (Німеччина).
Джерело: www.fil-luge.org
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками