Санний спорт : Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в Австрії

13-14 січня 2024 року у австрійському Інсбруку відбувся етап Кубка світу з санного спорту, в межах якого також розіграні нагороди 55-го чемпіонату Європи.
  В рамках чемпіонату Європи вихованці відділення санного спорту здобули 5 місце у естафеті, де взяли участь студент І курсу Назарій Качмар у складі саней двійки, випускниця Олена Стецьків зі студенткою ІІІ курсу Мох Олександрою.
 У санях-одиночках випускниця коледжу Шкрет Анна посіла 20 місце, серед чоловіків, студент ІІ курсу Даниїл Марциновський посів 24 місце.
У двомісних санях,  випускниця Олена Стецьків та третьокурсниця Олександра Мох посіли 11 місце. У санях двійках серед чоловіків студент І курсу Назарій Качмар посів 17 місце, а Вадим Микиєвич та Богдан Бабура – 19 місце.
Даниїл Марциновський (студент ІІ курсу) в юнацьких перегонах U-23 посів 9 місце.

Результати Кубка світу:
Анна Шкрет (випускниця коледжу) – на 29 місці в одномісних санях;
Даниїл Марциновський (студент ІІ курсу) – на  30 місці (одномісні сани).
Олександра Мох (студентка ІІІ курсу) разом з випускницею Оленою Стецьків посіли на 13 місце у санях двійках.
Назарій Качмар та Ігор Гой (Тернопіль) посіли 19 місце  серед чоловіків у двомісних санях.
У командній естафеті наша команда посіла 6 місце. До складу команди входили: студент І курсу Назарій Качмар, випускниця Олена Стецьків, студентка ІІІ курсу Олександра Мох.
Щиро вітаємо спортсменів та тренерів відділення!

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!