Санний спорт : На юнацьких іграх перемогли Куречко і Терновий

Галина Куречко15-19 лютого 2011р. у м.Кременець на навчально-тренувальній базі олімпійської підготовки пройшли V зимові юнацькі спортивні ігри України з санного спорту. Змагання розглядались як один з етапів перегляду кандидатів на участь у І зимових юнацьких Олімпійських іграх, адже за результатами сезону Україна попередньо здобула 4 олімпійські ліцензії.
Серед дівчат рівних не було учениці 11 класу Львівського училища фізичної культури Галині Куречко. Галина більш як на 0,861 сек. випередила місцеву санкарку Анастасію Кузь. Бронзовим призером ігор стала десятикласниця Марта Коза, четверта – учениця 11 класу Олена Стецьків.
В заїздах чоловічих «двійок» перемогу здобув львівський екіпаж у складі Анатолія Дукача та учня 10 класу ЛУФК Павла Тернового. На санях-одиночках Павло – третій. Однокласник Тернового Анатолій Легедза у парі з Володимиром Бурим – бронзовий призер Ігор.
У командній естафеті перемогли Олена Стецьків і Анатолій Легедза, які змагались у складі збірної Львівської обл.-І, Галина Куречко і Павло Терновий – срібні призери у складі збірної-ІІ.

Джерело: протоколи змагань

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!