48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Серед юніорів кращі Полуситок, Фітель і Захарків


Анастасія Полуситок20-23 лютого 2011р. на єдиній в Україні навчально-тренувальній базі олімпійської підготовки у Кременці відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юніорів.
В змаганнях дівчат весь п’єдестал пошани за вихованками Львівського училища фізичної культури. Перемогла студентка ІІ курсу Анастасія Полуситок, друга – одинадцятикласниця Олена Стецькій, третя – учениця 10 класу Марта Коза.
В заїздах чоловічих «двійок» на І місці львівський екіпаж у складі Івана Винницького та студента ІІ курсу ЛУФК Олега Фітеля, друге місце посів учень 10 класу Павло Терновий разом з Анатолієм Дукачем.
На санях-одиночках студент ІІІ курсу, учасник Ванкуверської олімпіади Роман Захарків – срібний призер чемпіонату. Переміг тернополянин Олександр Оболончик. Зате Роман відігрався у командній естафеті, де встиг закрити 2 етапи (сани-одиночки і разом зі своїм однокурсником Степаном Іршаком сани-двійки) і привести збірну Львівщини-І до перемоги!
Разом з Романом і Степаном перемогу у командній естафеті святкувала і Анастасія Полуситок. Олена Стецьків і Олег Фітель посіли у естафеті ІІІ місце.
Технічні результати змагань
Юніори – одномісні сани:
1.       О.Оболончик (Кременець) – 1.00,49
2.       Р.Захарків (Львів) – 1.00,63
3.       І.Винницький (Львів) – 1.01,60
 
Юніори – двомісні сани:
1.       І.Винницький/О.Фітель (Львів) – 1.02,76
2.       А.Дукач/П.Терновий (Львів) – 1.02,84
3.       О.Оболончик/А.Янкевич (Кременець) – 1.02,96
 
Дівчата – одномісні сани:
1.       А.Полуситок (Львів) – 1.02,97
2.       О.Стецьків (Львів) – 1.03,04
3.       М.Коза (Львів) – 1.03,11
 
Командна естафета:
1.       Львівська обл.-І – 1.34,40
2.       Кременець-І – 1.34,44
3.       Львівська обл.-ІІ – 1.34,92
Джерело: протоколи змагань
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі