48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Пермикіна наблизилась до Спас


Валерія ПермикінаІІ місце на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юнаків і дівчат, який 13-14 квітня 2011р. пройшов у Львові, посіла студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна. Сума Валерії у чотириборстві склала 3632 очки, причому вона виграла найвидовищніший вид – т.зв. «Комбайн» (комбінований вид «біг + стрільба»). Перемогла чемпіонка сінгапурської олімпіади донечанка Анастасія Спас – 3816оч.
У юнаків ІІ місце посів минулорічний випускник ЛУФК Юрій Ткачук. Дев’ятикласник Дмитро Балюк, для якого це був перший старт у чотириборстві, шостий. Звання чемпіона України дісталося дніпропетровцю Владиславу Міщенку.
У команді хлопці також другі.
Технічні результати змагань:
Дівчата – чотириборство
1.       А.Спас (Донецьк) – 3816оч.
2.       В.Пермикіна (Львів, УФК) – 3632оч.
3.       Д.Голядкіна (Донецьк) – 3568оч.
 
Хлопці – чотириборство
1.       В.Міщенко (Дніпропетровськ) – 4588оч.
2.       Ю.Ткачук (Львів, вип. ЛУФК) – 4348оч.
3.       А.Дерев'янкін (Луганськ) – 4236оч.
1.       Д.Балюк (Львів, УФК) – 3864оч.
Джерело: Протоколи змагань
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Олександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства