48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Зведенюк і Федечко – бронзові призери чемпіонату Угорщини


Юрій ФедечкоУ м.Будапешті 18-20 липня 2011р. проходить відкритий чемпіонат Угорщини із сучасного п’ятиборства серед юніорів, участь у якому бере і збірна команда України. У складі збірної команди змагаються вихованці Львівського училища фізичної культури Павло Зведенюк (вип. 2010р.), Юрій Федечко (ІІІ курс) та Киянин Денис Павлюк.
У командному турнірі хлопці – бронзові призери угорського чемпіонату. У особистій першості Павло Зведенюк дев’ятий, Денис Павлюк – дванадцятий, Юрій Федечко – двадцять п’ятий.
У змаганнях відкритого чемпіонату Угорщини окрім господарів та українських спортсменів взяли участь п’ятиборці Італії, Франції, Великобританії, Німеччини, Словаччини, Естонії, Канади та Єгипту.
Технічні результати змагань:
юніори – особиста першість:
1. Б.Деметер (Угорщина) – 5720 оч.
2. В.Продес (Франція) – 5696 оч.
3. Г.Деметер (Угорщина) – 5588
9. П.Зведенюк (Україна) – 5508
12. Д.Павлюк (Україна) – 5380
25. Ю.Федечко (Україна) – 5136
 
командна першість
1. Угорщина – 16836
2. Італія – 16376
3. Україна - 16024

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця