48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Вихованці ЛУФК – п’яті на чемпіонаті світу із сучасного п’ятиборства


У м.Буенос-Айресі (Аргентина) триває чемпіонат світу із сучасного п’ятиборства серед юніорів. 19 і 20 листопада 2011р. тут відбулися особисті та командні змагання.
В змаганнях юніорів українська збірна у складі киянина Дмитра Павлюка та вихованців Львівського училища фізичної культури Павла Зведенюка (вип. 2010р.) і Андрія Федечка (вип. 2008р.) посіла 5 місце. У особистій першості хлопці виступили менш вдало: Павлюк – шістнадцятий, Зведенюк – дев’ятнадцятий, А.Федечко – тридцять другий, Юрій Федечко (ІІІ курс) – тридцять п’ятий. Львів’ян підвій слабий виступ у останньому виді змагань – так званому «комбайнді» (біг+стрільба).
Українки були успішнішими - у командній першості вони другі. Срібними призерами світової першості стали луганчанка Ганна Бурякта донечанки Ірина Хохлова і Анастасія Спас. У особистій першості Хохлова четверта, Буряк – сьома, Спас – дванадцята.
21 листопада на світовій першості змагання у естафетах.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства