48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Вихованці ЛУФК – п’яті на чемпіонаті світу із сучасного п’ятиборства


У м.Буенос-Айресі (Аргентина) триває чемпіонат світу із сучасного п’ятиборства серед юніорів. 19 і 20 листопада 2011р. тут відбулися особисті та командні змагання.
В змаганнях юніорів українська збірна у складі киянина Дмитра Павлюка та вихованців Львівського училища фізичної культури Павла Зведенюка (вип. 2010р.) і Андрія Федечка (вип. 2008р.) посіла 5 місце. У особистій першості хлопці виступили менш вдало: Павлюк – шістнадцятий, Зведенюк – дев’ятнадцятий, А.Федечко – тридцять другий, Юрій Федечко (ІІІ курс) – тридцять п’ятий. Львів’ян підвій слабий виступ у останньому виді змагань – так званому «комбайнді» (біг+стрільба).
Українки були успішнішими - у командній першості вони другі. Срібними призерами світової першості стали луганчанка Ганна Бурякта донечанки Ірина Хохлова і Анастасія Спас. У особистій першості Хохлова четверта, Буряк – сьома, Спас – дванадцята.
21 листопада на світовій першості змагання у естафетах.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

У першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятий