48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Зінаїда Батрак – срібна призерка у п’ятиборстві


У м.Луганську 14-16 листопада 2012р. відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ і УФК. Програма змагань складалася від п'ятиборного двоборства до власне п’ятиборства.
Серед п'ятиборок срібним призером національної першості стала цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Зінаїда Батрак. Зіна набрала 5084 очки і лише 88 пунктами поступилася луганчанці Олені Потапенко. Студентка ІІІ курсу Валерія Пермикіна на 5 місці. Серед юніорів Юрій Федечко (вип. 2012р.) набрав шосту суму.
В змаганнях чотириборців учень 10 класу Дмитро Балюк фінішував восьмим. Дмитра підвів слабий виступ у плаванні. Однокласник Балюка Богдан Заліско на 11 місці, учень 11 класу Артур Караєв – тринадцятий. Зате у командному турнірі хлопці реабілітувались і зійшли на третю сходинку п’єдесталу пошани.
Також бронзовими медалями відзначені хлопці-триборці Олександр Дикий, Андрій Плаксін (10кл.) і Остап Зведенюк (9кл.). У особистій першості Олександр Дикий закінчив змагання четвертим.
Четвертою серед дівчат фінішувала і десятикласниця Анна Куцериб. У командній першості серед триборок команда ЛУФК у складі Анни Куцериб, Лілі Гаврилів і Анни Чуприни виборола срібні нагороди.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства