48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Розіграні ліцензії на ЮОІ у сучасному п’ятиборстві


В Будапешті (Угорщина) завершився Європейський кваліфікаційний турнір з сучасного п’ятиборства на участь у І літніх юнацьких Олімпійських іграх – 2010р. у м.Сінгапурі, у якому взяли участь і 2 вихованців відділення сучасного п’ятиборства ЛУФК Зінаїда Батрак та Максим Макогін (обидвоє першокурсники).

У змаганнях дівчат олімпійську ліцензію для України виборола донечанка Анастасія Спас, яка посіла ІІ місце. Зінаїда Батрак – на 14 позиції.

На жаль, хлопцями не вдалося вибороти ліцензію. Денис Павлюк посів 14 місце, Максим Макогін– 36-ий.

Тепер для того, щоб поїхати у Сінгапур Зінаїді Батрак треба перемагати на внутрішній першості (адже ліцензія неіменна), а хлопці мають ще один шанс позмагатися за ліцензію на чемпіонаті світу – 2010 серед юніорів, який відбудеться у травні 2010р.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства