48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Рідні стіни п’ятиборців не надихнули


19-20 квітня 2013р. у Львові на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед спортсменів юнацьких вікових категорії, участь у якому взяли і учні Львівського училища фізичної культури.
На жаль, рідні стіни наших п’ятиборців на перемоги не надихнули. Краща з них, учениця 10 класу Анна Куцериб посіла 5 місце серед триборок. Дев’ятикласниця Аня Чуприна у цій категорії восьма.
Серед хлопців-триборців десятикласник Олександр Дикий також восьмий.
В категорії чотириборців однокласник Олександра Дмитро Балюк фінішував дев’ятим.
Єдиною втіхою для хлопців стала бронзова нагорода у командному турнірі з чотириборства. Дмитро Балюк, Артур Караєв, Богдан Заліско (всі 10 кл.) у сумі набрали 11504 очків, що дало їм ІІІ місце на п’єдесталі.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства