48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Федечко на світовому Кубку уже одинадцятий


Юрій ФедечкоФантастичними темпами продовжує прогресувати минулорічний випускник відділення сучасного п'ятиборства Львівського училища фізичної культури, вчорашній юніор Юрій Федечко. Не так давно ми писали про китайський успіх Юрія на ІІІ етапі Кубка світу, де він стрімко увірвався у світову еліту і посів 15 місце.
І ось зроблений новий крок уперед. На ІV етапі світового Кубка, який 10-13 травня 2013р. приймала столиця Угорщини, Федечко уже з гросмейстерською сумою 5640 очків одинадцятий, причому кращий серед українців. Дніпропетровець Павло Тимощенко розташувався відразу за Юрієм на тринадцятій позиції, донечанин Дмитро Кирпулянський – двадцять перший.
Перемогу на етапі із світовим досягненням у 5872 очки здобув британець Джеймс Кукі.
Технічні результати змагань:
1. Д.Кукі (Великобританія) – 5872 очки
2. А.Мароші (Угорщина) – 5832
3. Ж.Берру (Франція) – 5768
11. Ю.Федечко (Україна) – 5640
12. П.Тимощенко (Україна) – 5624
21. Д.Кирпулянський (Україна) – 5504

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства