48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Зведенюк підтягується до еліти


Павло ЗведенюкУ м.Києві 7-9 червня 2013р. відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства, який зібрав усю еліту вітчизняного пентатлону, а також гостей з Білорусі.
Серед чоловіків перемогу несподівано здобув киянин, ще юніор за віком Денис Павлюк. Його сума – 5844 очки. Друге місце дісталося донечанину Руслану Наконечному, на третьому Павло Секретєв.
Приємно, що потрохи до еліти підтягується вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Зведенюк (вип. 2009р.). З гросмейстерською сумою 5772 очки Павло посів 4 місце.
Інші вихованці ЛУФК посіли такі місця: Андрій Федечко (вип. 2008р.) – 10е, Юрій Ткачук (вип. 2010р.) – 14е, Юрій Федечко (вип. 2012р.) – 15е.
Об’єднавшись у команду Львівської обл., Зведенюк, Федечко Андрій і Ткачук стали срібними призерами у командній першості. Перемогу здобули донецькі п’ятиборці.
У змаганнях жінок студентка ІІІ курсу Валерія Пермикіна у підсумковому протоколі зайняла сьомий рядок. Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) – десята. Перемогу здобула нова зірка українського жіночого пентатлону Ірина Хохлова з Донецька.
У командному турнірі дівчата разом з десятикласницею Анною Куцериб, для якої це був дебют у дорослому п’ятиборстві, посіли ІІІ місце і нагороджені бронзовими медалями.
У зв’язку з тим, що перед національним чемпіонатом стояло завдання відібрати членів збірних команд України на офіційні міжнародні старти, на ньому окремо виводився юніорський рейтинг. Серед юніорів Валерія Пермикіна друга після донечанки.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця