48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Зведенюк підтягується до еліти


Павло ЗведенюкУ м.Києві 7-9 червня 2013р. відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства, який зібрав усю еліту вітчизняного пентатлону, а також гостей з Білорусі.
Серед чоловіків перемогу несподівано здобув киянин, ще юніор за віком Денис Павлюк. Його сума – 5844 очки. Друге місце дісталося донечанину Руслану Наконечному, на третьому Павло Секретєв.
Приємно, що потрохи до еліти підтягується вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Зведенюк (вип. 2009р.). З гросмейстерською сумою 5772 очки Павло посів 4 місце.
Інші вихованці ЛУФК посіли такі місця: Андрій Федечко (вип. 2008р.) – 10е, Юрій Ткачук (вип. 2010р.) – 14е, Юрій Федечко (вип. 2012р.) – 15е.
Об’єднавшись у команду Львівської обл., Зведенюк, Федечко Андрій і Ткачук стали срібними призерами у командній першості. Перемогу здобули донецькі п’ятиборці.
У змаганнях жінок студентка ІІІ курсу Валерія Пермикіна у підсумковому протоколі зайняла сьомий рядок. Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) – десята. Перемогу здобула нова зірка українського жіночого пентатлону Ірина Хохлова з Донецька.
У командному турнірі дівчата разом з десятикласницею Анною Куцериб, для якої це був дебют у дорослому п’ятиборстві, посіли ІІІ місце і нагороджені бронзовими медалями.
У зв’язку з тим, що перед національним чемпіонатом стояло завдання відібрати членів збірних команд України на офіційні міжнародні старти, на ньому окремо виводився юніорський рейтинг. Серед юніорів Валерія Пермикіна друга після донечанки.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства