48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Європейський дебют юних українських п’ятиборців!


У столиці Ірландії місті Дубліні пройшов чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства   серед кадетів категорії «В». Майбутні лицарі п’яти якостей змага-лися у трьохборстві: стрільбі, плаванні та бігу. Знаменним є те, що у таких змаганнях вперше за роки незалежності взяли участь і юні українські п’ятиборці. Національну команду представляли  четверо вихованців Львівського училища фізичної культури та киянин Денис Павлюк.
 
Перший млинець не виявився глевким. У змаганнях серед дівчат одинадцятикласниця училища Зіна Батрак в особистій першості, набравши 3232 очок, посіла чотирнадцяте місце, а у естафеті у складі  інтернаціональної команди з представницями Польщі  Анною Малішевською та Юлією Ковальською  завоювала першу для України бронзову нагороду.
 
Серед хлопців Максим   Макогін у складі такої ж українсько-польської команди посів четверте місце. В особистій першості кращим серед українців був Денис Павлюк, який на 16-му місці. У командній першості українська команда у складі Дениса Павлюка, Максима Макогона та Юрія Ткачука, сина відомого українського п’ятиборця Вадима Ткачука, на восьмому місці.
 
Поїздка юних п’ятиборців на європейську першість стала можливою завдяки зусиллям Мінсім’їмолодьспорту та керівництва Львівського училища фізичної культури (директор С.Родак). А готували юних п’ятиборців до європейської першості вчителі сучасного п’ятиборства Наталія Роговенко та Адам Прибило.     

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ковальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місце