47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Європейський дебют юних українських п’ятиборців!


У столиці Ірландії місті Дубліні пройшов чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства   серед кадетів категорії «В». Майбутні лицарі п’яти якостей змага-лися у трьохборстві: стрільбі, плаванні та бігу. Знаменним є те, що у таких змаганнях вперше за роки незалежності взяли участь і юні українські п’ятиборці. Національну команду представляли  четверо вихованців Львівського училища фізичної культури та киянин Денис Павлюк.
 
Перший млинець не виявився глевким. У змаганнях серед дівчат одинадцятикласниця училища Зіна Батрак в особистій першості, набравши 3232 очок, посіла чотирнадцяте місце, а у естафеті у складі  інтернаціональної команди з представницями Польщі  Анною Малішевською та Юлією Ковальською  завоювала першу для України бронзову нагороду.
 
Серед хлопців Максим   Макогін у складі такої ж українсько-польської команди посів четверте місце. В особистій першості кращим серед українців був Денис Павлюк, який на 16-му місці. У командній першості українська команда у складі Дениса Павлюка, Максима Макогона та Юрія Ткачука, сина відомого українського п’ятиборця Вадима Ткачука, на восьмому місці.
 
Поїздка юних п’ятиборців на європейську першість стала можливою завдяки зусиллям Мінсім’їмолодьспорту та керівництва Львівського училища фізичної культури (директор С.Родак). А готували юних п’ятиборців до європейської першості вчителі сучасного п’ятиборства Наталія Роговенко та Адам Прибило.     

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

П'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятийП’ятеро п’ятиборців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНа Кубку Європи у Чехії Валентин Ільків посів 11 місцеЮрій Ковальчук – бронзовий лауреат «Міжнародного трофея з сучасного п’ятиборства»Федечко і Пермикіна на Кубку світу у третьому десяткуВалентин Ільків – переможець командного чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаків