48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : У командному турнірі Федечко восьмий


Юрій ФедечкоУ м.Джонкув (Польща) закінчився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства.
Українці повертаються додому з трьома нагородами і всі вони на рахунку жінок. Срібну нагороду виборола нова зірка українського пентатлону Ганна Буряк (м.Донецьк). Слідом за нею на п’єдесталі пошани розташувалася ще одна донечанка Анастасія Спас. І в командних змаганнях жіноча збірна України з срібними медалями. У команді Буряк і Спас асистувала Вікторія Терещук.
Краще досягнення чоловіків – 5 місце у естафеті. Як ми вже повідомляли, у складі естафетної команди змагався вихованець ЛУФК Павло Зведенюк.
У особистому турнірі кращий з українців Павло Тимощенко з Дніпропетровська чотирнадцятий. Минулорічний випускник училища Юрій Федечко у фінал не потрапив. Слід врахувати, що Юрій ще не юніор за віком і на недавній юніорській першості виборов дві нагороди – срібну та бронзову.
У чоловічому командному турнірі збірна України у складі Павла Тимощенка, Дмитра Кирпулянського та Юрія Федечка на восьмому місці.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства