48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Батрак і Пермикіна у фіналі чемпіонату світу


Зінаїда Батрак25 липня 2013р. у м.Секешфегервар (Угорщина) розпочався чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів.
Першими на старт світової першості вийшли дівчата, які у двох півфіналах боролись за право змагатись у фіналі.
Усі три українки справились з завданням і у суботу, 27 липня, будуть виборювати світову юніорську першість. У півфіналі «А» цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна набрала п’ятнадцяту суму – 3640 очків. У півфіналі «Б» донечанка Анастасія Спас з сумою 3848 очків друга, а ще одна вихованка ЛУФК Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) (на фото) – тринадцята (3756 оч.).
Сьогодні у боротьбу вступили юніори. У складі збірної України змагається колишній однокурсник Батрак Юрій Федечко.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства