48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Федечки і Пермикіна на національному подіумі п’ятиборців


Андрій Федечко           25-27 липня 2014р. у м.Києві відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
В змаганнях чоловіків бронзову нагороду виборов вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип.2008р., на фото). Андрій 14 і 10 очками відповідно поступився донецькому дуету Руслану Наконечному та Дмитру Кирпулянському. Рідний брат Андрія Юрій (вип. ЛУФК 2012р.) набрав сьому суму.
Зате Юрій зумів реабілітуватись у командних змаганнях, де у складі збірної Києва посів ІІ місце. Перемогли донецькі п’ятиборці. Збірна Львівщини у складі вихованців ЛУФК Андрія Федечка, Юрія Ткачука і Сергія Байталюка четверта.
І в змаганнях жінок домінували представниці Донеччини. Чемпіонкою України стала Ірина Хохлова. На другу сходинку національного п’ятиборного подіуму взійшла вихованка ЛУФК Валерія Пермикіна (вип.2012р.). Третя – Олена Потапенко з Дніпропетровська. Ще одна вихованка училища Зінаїда Батрак (вип.2012р.) на шостій позиції.
В командній першості кращі знову донечанки. У Валерії Пермикіної ще одне «срібло», яке вона завоювала у складі київської команди, якій дає консолідований залік разом з Львівською областю.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця