48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Федечки і Пермикіна на національному подіумі п’ятиборців


Андрій Федечко           25-27 липня 2014р. у м.Києві відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
В змаганнях чоловіків бронзову нагороду виборов вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип.2008р., на фото). Андрій 14 і 10 очками відповідно поступився донецькому дуету Руслану Наконечному та Дмитру Кирпулянському. Рідний брат Андрія Юрій (вип. ЛУФК 2012р.) набрав сьому суму.
Зате Юрій зумів реабілітуватись у командних змаганнях, де у складі збірної Києва посів ІІ місце. Перемогли донецькі п’ятиборці. Збірна Львівщини у складі вихованців ЛУФК Андрія Федечка, Юрія Ткачука і Сергія Байталюка четверта.
І в змаганнях жінок домінували представниці Донеччини. Чемпіонкою України стала Ірина Хохлова. На другу сходинку національного п’ятиборного подіуму взійшла вихованка ЛУФК Валерія Пермикіна (вип.2012р.). Третя – Олена Потапенко з Дніпропетровська. Ще одна вихованка училища Зінаїда Батрак (вип.2012р.) на шостій позиції.
В командній першості кращі знову донечанки. У Валерії Пермикіної ще одне «срібло», яке вона завоювала у складі київської команди, якій дає консолідований залік разом з Львівською областю.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства