48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Глевкий дебют Пермикіної на світовому чемпіонаті


У Варшаві, де проходить чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства, завершились кваліфікаційні змагання.
У жіночий фінал відібрались 36 найсильніших пятиборок, серед яких і українка Анастасія Cпас. Донечанка набрала у кваліфікації двадцять шосту суму – 1054 очки.
Інші українки Ірина Хохлова та вихованка Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна (на фото) до фіналу не кваліфікувались. Хохлова посіла 44 місце, Пермикіна – 61-е.
У чоловіків до фіналу вийшли Павло Тимощенко (12 позиція) та Дмитро Кирпулянський (29 місце).
     У зв’язку з тим, що до фінальної частини змагань українські команди вийшли не у повному складі, а це три особи, наші атлети у розподілі командних нагород участі брати не будуть.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства