48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Глевкий дебют Пермикіної на світовому чемпіонаті


У Варшаві, де проходить чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства, завершились кваліфікаційні змагання.
У жіночий фінал відібрались 36 найсильніших пятиборок, серед яких і українка Анастасія Cпас. Донечанка набрала у кваліфікації двадцять шосту суму – 1054 очки.
Інші українки Ірина Хохлова та вихованка Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна (на фото) до фіналу не кваліфікувались. Хохлова посіла 44 місце, Пермикіна – 61-е.
У чоловіків до фіналу вийшли Павло Тимощенко (12 позиція) та Дмитро Кирпулянський (29 місце).
     У зв’язку з тим, що до фінальної частини змагань українські команди вийшли не у повному складі, а це три особи, наші атлети у розподілі командних нагород участі брати не будуть.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця