48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П’ятиборці ЛУФК – чемпіони України у команді


     У м.Києві у програмі зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства чемпіонські звання розіграли спортсмени юніорської та юнацьких вікових категорій.
Серед юнаків категорії «А», які змагалися у чотириборстві чемпіонами України у командному заліку стала команда Львівської обл. у складі учнів Львівського училища фізичної культури Остапа Зведенюка, Вадима Книшевича та Олександра Дикого. У сумі хлопці набрали 1729 очків і на 235 пунктів випередили дніпропетровську збірну.
У особистій першості Остап Зведенюк (на фото) – срібний призер. До результату Гордія Березнякова – учня Дніпропетровського УФК, який став переможцем Остап не дотягнув лише 3 очки. Вадим Книшевич посів 4 місце, Олександр Дикий п’ятий, Іван Горняков – шостий.
Серед триборок (дівчата кат. «В») десятикласниця Олександра Горенчук посіла ІІІ місце, а учениця 9 класу Анастасія Колосова – четверте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства