48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П’ятиборці ЛУФК – призери юнацького чемпіонату України


        У м.Києві 29 березня 2015р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед спортсменів юнацьких вікових категорій.
Серед чотириборців срібним призером юнацького чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Остап Зведенюк (на фото). У сумі Остап набрав 1058 очків і 23а пунктами поступився дніпропетровцю Гордію Березнякову. 4 місце посів студент І курсу Олександр Дикий (946оч.), а 5е – учень 10 класу Вадим Книшевич (944оч.).
У командному заліку у хлопців другий результат.
Серед дівчат бронзова нагорода в активі першокурсниці Анни Куцериб. Аня поступилася киянці Анастасії Бушуєвій та Анастасії Яловенко з Дніпропетровська.
Учениця 9 класу Анастасія Колосова третя серед триборок. 4 місце тут посіла десятикласниця Олександра Горенчук.
Серед хлопців-триборців 7 місце посів учень 9 класу Дмитро Кондратюк.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства