48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Подвійний успіх братів Федечків на національному чемпіонаті


    У Києві 17-18 липня 2015р. відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
Змагання серед чоловіків на базі спортивного комплексу ЦСК ЗСУ закінчилися подвійним успіхом вихованців Львівського училища фізичної культури братів Федечків: чемпіоном України став старший Андрій (вип. 2008р.), віце-чемпіоном – Юрій (вип. 2012р.). Слід відзначити і молодого Дмитра Балюка (вип. 2012р.), який посів 7 місце. У командній першості Федечки разом з Павлом Зведенюком (вип. 2009р.) також не мали собі рівних.
І серед жінок місця на п’єдесталі були за вихованками ЛУФК: Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) стала срібною призеркою, Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) – бронзовою. Перемогла донечанка Анастасія Спас. У командному турнірі Пермикіна, яка сьогодні виступає за Київ, - чемпіонка, Зінаїда Батрак, Анна Куцериб (ІІ курс) і Олександра Горенчук (11 кл.) – бронзові призерки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

У першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятий