47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Андрій Федечко на чемпіонаті Європи четвертий у командному турнірі


     Впродовж 19-23 серпня 2015р. британське місто Бат було епіцентром європейського сучасного п'ятиборства – тут проходив ліцензійний чемпіонат старого контингенту з цього виду спорту.
В змаганнях чоловіків перемогу, а з нею і путівку у Ріо-2016 здобув ірландський атлет Артур Ланіган-о Кіффі. Срібна медаль у француза Валентіна Прадеса, на ІІІ місці італієць Ріккардо де Люка.
Українські п’ятиборці за відсутності свого лідера Павла Тимощенка, який травмувався, у Баті виступили не зовсім вдало. Усі вони кучно розмістилися у третьому десятку: вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип. 2012р.) на 25 місці, киянин Денис Павлюк – двадцять сьомому, Андрій Федечко (вип. ЛУФК 2008р.) – двадцять восьмому, Владислав Міщенко з Дніпропетровська – тридцятому.
У командному турнірі збірна України у складі Андрія Федечка (на фото), Павлюка та Міщенка четверта. Перемогли французи.
Чемпіонкою Європи серед жінок стала литовка Лаура Асадаускайте. Донечанка Анастасія Спас на 7 місці. Цього виявилося достатньо, щоб кваліфікуватись на бразильську олімпіаду. Вихованка училища Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) до фіналу не відібралась. Командою українки дев’яті.
Отож, до позитиву української збірної на п'ятиборному чемпіонаті можна віднести перемогу Юрія Федечка та донечанина Дмитра Кирпулянського у чоловічій естафеті та олімпійську ліцензію Анастасії Спас.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Олександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятийП’ятеро п’ятиборців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи