48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Андрій Федечко на чемпіонаті Європи четвертий у командному турнірі


     Впродовж 19-23 серпня 2015р. британське місто Бат було епіцентром європейського сучасного п'ятиборства – тут проходив ліцензійний чемпіонат старого контингенту з цього виду спорту.
В змаганнях чоловіків перемогу, а з нею і путівку у Ріо-2016 здобув ірландський атлет Артур Ланіган-о Кіффі. Срібна медаль у француза Валентіна Прадеса, на ІІІ місці італієць Ріккардо де Люка.
Українські п’ятиборці за відсутності свого лідера Павла Тимощенка, який травмувався, у Баті виступили не зовсім вдало. Усі вони кучно розмістилися у третьому десятку: вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип. 2012р.) на 25 місці, киянин Денис Павлюк – двадцять сьомому, Андрій Федечко (вип. ЛУФК 2008р.) – двадцять восьмому, Владислав Міщенко з Дніпропетровська – тридцятому.
У командному турнірі збірна України у складі Андрія Федечка (на фото), Павлюка та Міщенка четверта. Перемогли французи.
Чемпіонкою Європи серед жінок стала литовка Лаура Асадаускайте. Донечанка Анастасія Спас на 7 місці. Цього виявилося достатньо, щоб кваліфікуватись на бразильську олімпіаду. Вихованка училища Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) до фіналу не відібралась. Командою українки дев’яті.
Отож, до позитиву української збірної на п'ятиборному чемпіонаті можна віднести перемогу Юрія Федечка та донечанина Дмитра Кирпулянського у чоловічій естафеті та олімпійську ліцензію Анастасії Спас.
Рекламные стойки из оргстекла а4 - купить карман из оргстекла www.anteyplex.ru.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Олександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства