47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Война і Колосова – срібні медалістки юнацького чемпіонату з сучасного п'ятиборства


        У м.Києві 31 жовтня 2015р. відбувся відкритий юнацький чемпіонат України з сучасного пятиборства. Юні пентатлоністи змагались у трьох категоріях: чотириборство, триборство і двоборство.
Серед наймолодших – дівчат-двоборок срібною призеркою змагань стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Руслана Война (на фото). Руслана лише трьома очками поступилася переможниці Катерині Гунько з Харкова. Серед хлопців цієї вікової групи однокласники Войни Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли 4 і 6 місця. Учень 10 класу Денис Паневник на 8 місці. У командній першості хлопці – чемпіони України!
Серед триборок срібна медаль в активі учениці 10 класу Анастасії Колосової. Одинадцятиклсниця Олександра Горенчук четверта. Хлопці-триборці Віталій Зайцев, Данило Малюга і Дмитро Кондратюк (усі 10кл.) на 7, 8 і 12 місцях відповідно. У команді Віталій, Данило та Дмитро – бронзові призери.
Також бронзова медаль в активі студента ІІ курсу Олександра Дикого. Олександр посів ІІІ місце у чотириборстві. Цьогорічний випускник училища Остап Зведенюк четвертий, а учень 11 класу Вадим Книшевич п’ятий. Командою хлопці піднялися на другу сходинку п’єдесталу пошани.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятийП’ятеро п’ятиборців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНа Кубку Європи у Чехії Валентин Ільків посів 11 місцеЮрій Ковальчук – бронзовий лауреат «Міжнародного трофея з сучасного п’ятиборства»Федечко і Пермикіна на Кубку світу у третьому десяткуВалентин Ільків – переможець командного чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаківДмитро Балюк – бронзовий призер командного чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед молодіПавло Зведенюк – бронзовий призер Кубка України з сучасного п’ятиборстваШістнадцятирічний Юрій Ковальчук змагався на юніорському чемпіонаті світуКлуннікова і Горлова – призерки юнацького чемпіонату з сучасного п’ятиборстваКовальчук, Ільків і Зубач – переможці юніорського чемпіонату УкраїниЧетверо вихованців ЛУФК кваліфікувалися до фіналів Кубка світуЮрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборства