48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Анастасія Колосова – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства


Анастасія Колосова
          З 12 до 14 грудня 2015р. м.Харків приймало чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР, УФК і ШВСМ. Спортсмени різних вікових груп змагались у категоріях: п’ятиборство, чотириборство, триборство і двоборство.
Серед дівчат-триборок чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Колосова (на фото). За сумою трьох видів Настя набрала 708 очків і на 10 пунктів випередила срібну призерку Катерину Борчукову з Житомира. Бронзова нагорода дісталася донеччанці Катерині Селеменовій. Дев’ятикласниця училища Руслана Война на четвертому місці. Об’єднавшись у команду разом з львів’янкою Ольгою Клунніковою дівчата перемогли і у командній першості.
Серед хлопців цієї вікової категорії Валентин Ільків (9клас) став бронзовим призером, а його однокласник Андрій Зубач посів 6 місце.
Серед чотириборців бронзова медаль в активі учня 11 класу Вадима Книшевича. Десятикласники Дмитро Кондратюк, Данило Малюга та Віталій Зайцев на 7, 10, 11 місцях відповідно. У команді хлопці також бронзові призери. Дмитро Балюк (вип. 2014р.) посів 4 місце серед п’ятиборців. Остап Зведенюк (вип. 2015р.) серед юніорів восьмий, а Олександр Дикий (ІІ курс) – одинадцятий. У командній першості збірна Львівщини поступилась дніпропетровцям.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства