48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Юрій Федечко – зимовий чемпіон України з сучасного п'ятиборства


           
      У м.Києві 29-30 січня 2016р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
В змаганнях чоловіків зимовим чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип. 2012р.). За сумою чотирьох видів Юрій (на фото) набрав 1505 очків і на 6 пунктів випередив дніпропетровця Владислава Міщенка. Бронзова медаль чемпіонату дісталася донечанину Дмитру Кирпулянському.
Брат Юрія Андрій (вип. 2008р.) посів 4 місце. У десятку кращих увійшли також вихованці училища Павло Зведенюк (8 місце) та Дмитро Балюк (10е).
У командній першості перемогла команда м.Києва, у складі якої виступав Юрій Федечко. Збірна Львівщини у складі Андрія Федечка, Павла Зведенюка і Дмитра Балюка на ІІ місці.
Серед жінок переможницею стала бронзова призерка Пекінської олімпіади киянка Вікторія Терещук, яка повернулася у великий спорт після тривалої перерви. Друге місце посіла вихованка училища Валерія Пермикіна (вип. 2013р.), третє – донечанка Анастасія Спас. Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) на 7 позиції, Анна Куцериб (ІІ курс) – одинадцята.
У командній першості рівних не було киянкам Терещук, Пермикіній та Валерії Босовій.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства