ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Юрій Федечко – зимовий чемпіон України з сучасного п'ятиборства


           
      У м.Києві 29-30 січня 2016р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
В змаганнях чоловіків зимовим чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип. 2012р.). За сумою чотирьох видів Юрій (на фото) набрав 1505 очків і на 6 пунктів випередив дніпропетровця Владислава Міщенка. Бронзова медаль чемпіонату дісталася донечанину Дмитру Кирпулянському.
Брат Юрія Андрій (вип. 2008р.) посів 4 місце. У десятку кращих увійшли також вихованці училища Павло Зведенюк (8 місце) та Дмитро Балюк (10е).
У командній першості перемогла команда м.Києва, у складі якої виступав Юрій Федечко. Збірна Львівщини у складі Андрія Федечка, Павла Зведенюка і Дмитра Балюка на ІІ місці.
Серед жінок переможницею стала бронзова призерка Пекінської олімпіади киянка Вікторія Терещук, яка повернулася у великий спорт після тривалої перерви. Друге місце посіла вихованка училища Валерія Пермикіна (вип. 2013р.), третє – донечанка Анастасія Спас. Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) на 7 позиції, Анна Куцериб (ІІ курс) – одинадцята.
У командній першості рівних не було киянкам Терещук, Пермикіній та Валерії Босовій.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцята