ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Анастасія Колосова – зимова чемпіонка України серед дівчат-триборок


       
      У м.Києві 29-30 січня 2016р. у програмі зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших пентатлоністів розіграли і спортсмени юнацьких вікових категорій.
Серед дівчат-триборок зимовою чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Колосова (на фото). Настя на 19 очок випередила срібну призерку Катерину Селеменову з Донецька та на 30 – бронзову лауреатку Катерину Борчукову з Житомира. Дев'ятикласниця училища Руслана Война посіла 4 місце.
Серед хлопців цієї вікової категорії срібну медаль виборов однокласник Войни Валентин Ільків. Денис Паневник (10кл.) набрав восьму суму, Андрій Зубач (9кл.) – на 12 місці. Командою хлопці стали срібними призерами.
Юнаки-чотириборці Дмитро Кондратюк, Віталій Зайцев (обидва 10кл.) і Вадим Книшевич (11кл.) у командній першості на ІІІ місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцята