48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Анастасія Колосова – зимова чемпіонка України серед дівчат-триборок


       
      У м.Києві 29-30 січня 2016р. у програмі зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших пентатлоністів розіграли і спортсмени юнацьких вікових категорій.
Серед дівчат-триборок зимовою чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Колосова (на фото). Настя на 19 очок випередила срібну призерку Катерину Селеменову з Донецька та на 30 – бронзову лауреатку Катерину Борчукову з Житомира. Дев'ятикласниця училища Руслана Война посіла 4 місце.
Серед хлопців цієї вікової категорії срібну медаль виборов однокласник Войни Валентин Ільків. Денис Паневник (10кл.) набрав восьму суму, Андрій Зубач (9кл.) – на 12 місці. Командою хлопці стали срібними призерами.
Юнаки-чотириборці Дмитро Кондратюк, Віталій Зайцев (обидва 10кл.) і Вадим Книшевич (11кл.) у командній першості на ІІІ місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства