48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Чемпіонський титул серед дівчат-триборок розіграли Война і Колосова


        
        У м.Харкові 19-20 березня 2016р. відбувся командний чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед спортсменів юнацької вікової категорії (вік до 17 років).
Серед дівчат-триборок чемпіонський титул розіграли учениці Львівського училища фізичної культури Руслана Война (9кл.) та Анастасія Колосова (10кл.). Перемогу з перевагою у 7 очок здобула Руслана Война (на фото).
Разом з Ольгою Клунніковою, яка представляла ДЮСШ «Фаворит», дівчата набрали найкращу суму і у командній першості.
Чемпіонами України серед хлопців-триборців стали дев'ятикласники Валентин Ільків, Андрій Зубач та учень 10 класу Денис Паневник. Львів'яни на 32 очки випередили збірну Дніпропетровської обл. Бронзові нагороди поїхали у Житомир. У особистій першості кращим серед львів’ян був Валентин Ільків, який посів 4 місце. У Зубача шоста підсумкова позиція, Денис Паневник сьомий.
Серед чотириборців десятикласники Дмитро Кондратюк, Даниїл Малюга та Віталій Зайцев посіли ІІІ місце.
Харьков цветы и заказ цветов харьков.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства