47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Чемпіонський титул серед дівчат-триборок розіграли Война і Колосова


        
        У м.Харкові 19-20 березня 2016р. відбувся командний чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед спортсменів юнацької вікової категорії (вік до 17 років).
Серед дівчат-триборок чемпіонський титул розіграли учениці Львівського училища фізичної культури Руслана Война (9кл.) та Анастасія Колосова (10кл.). Перемогу з перевагою у 7 очок здобула Руслана Война (на фото).
Разом з Ольгою Клунніковою, яка представляла ДЮСШ «Фаворит», дівчата набрали найкращу суму і у командній першості.
Чемпіонами України серед хлопців-триборців стали дев'ятикласники Валентин Ільків, Андрій Зубач та учень 10 класу Денис Паневник. Львів'яни на 32 очки випередили збірну Дніпропетровської обл. Бронзові нагороди поїхали у Житомир. У особистій першості кращим серед львів’ян був Валентин Ільків, який посів 4 місце. У Зубача шоста підсумкова позиція, Денис Паневник сьомий.
Серед чотириборців десятикласники Дмитро Кондратюк, Даниїл Малюга та Віталій Зайцев посіли ІІІ місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді