48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Валентин Ільків – переможець юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства


       
    У Львові 19-20 травня 2016р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Хлопці і дівчата віком до 16 років змагалися у триборстві: планування+біг зі стрільбою.
Переможцем чемпіонату серед хлопців став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото). Валентин набрав у сумі 909 очків і на 19 пунктів випередив харків’янина Євгена Зіборова та на 23 – Віктора Юдіна з Дніпра.
Однокласник Ільківа Андрій Зубач показав 6ий результат – 845 очків.
Серед дівчат чемпіонкою України стала дніпрянка Олександра Юдіна. Учениця 10 класу училища Анастасія Колосова на 4 місці, дев'ятикласниця Руслана Война – п’ята.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства