ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Валентин Ільків – переможець юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборства


       
    У Львові 19-20 травня 2016р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Хлопці і дівчата віком до 16 років змагалися у триборстві: планування+біг зі стрільбою.
Переможцем чемпіонату серед хлопців став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото). Валентин набрав у сумі 909 очків і на 19 пунктів випередив харків’янина Євгена Зіборова та на 23 – Віктора Юдіна з Дніпра.
Однокласник Ільківа Андрій Зубач показав 6ий результат – 845 очків.
Серед дівчат чемпіонкою України стала дніпрянка Олександра Юдіна. Учениця 10 класу училища Анастасія Колосова на 4 місці, дев'ятикласниця Руслана Война – п’ята.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцята