ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : На чемпіонаті світу у Москві українським п’ятиборцям не пішло


         
      У м.Москві (Російська Федерація) 23-28 травня 2016р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства, участь у якому у складі збірної України взяли вихованці Львівського училища фізичної культури Андрій Федечко (вип. 2008р.), Юрій Федечко (вип. 2012р.) та Валерія Пермикіна (вип. 2013р.).
На жаль, ніхто з них не кваліфікувався до фінальної частини змагань – у одному з півфіналів Валерія Пермикіна (на фото) набрала дев’ятнадцяту суму – 1018 очків, Андрій Федечко – двадцять першу (1110 пунктів), Юрій Федечко – двадцять воську (1064 очків).
Не пішло у Москві і іншим українським п’ятиборцям: Павло Тимощенко у фіналі посів 26 місце, Денис Павлюк, Вікторія Терещук і Анастасія Спас до фіналу не відібрались.
Чемпіонами світу – 2016 стали Шарольта Ковач з Угорщини та француз Валентін Белю.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцята