48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Война і Колосова на чолі юнацького рейтингу з сучасного п'ятиборства


         
     Федерація сучасного п'ятиборства України вивела рейтинги кращих вітчизняних атлетів з виду спорту станом на 1 червня 2016р.
Серед дівчат-триборок (категорія «В») перше і друге місце посідають учениці Львівського училища фізичної культури Руслана Война (9 клас) та Анастасія Колосова (10кл.). У Руслани (на фото) в активі 53 залікових пункти, у Насті – на один менше. Третя у рейтингу з 49 очками Катерина Борчукова з Житомира.
Юнацький рейтинг очолює Микита Тюхін з Києва – 53 очки. Харків'янин Євген Зіборов відстає на 2 пункти. Третій у рейтингу – учень 9 класу училища Валентин Ільків (50 очків).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

У першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятий