ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Валерія Пермикіна очолила національний рейтинг


       
        Вдало виступивши у серії останніх світових змагань, вихованка Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) очолила національний рейтинг з сучасного п'ятиборства. В активі Валерії (на фото) 84,5 залікових очків. Друга у рейтингу з 82 очками луганчанка Вікторія Терещук. На третьому місці Катерина Шуплякова з Донецька – 81 очко. Ще одна вихованка училища Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) посідає п’яту сходинку.
Кращий серед чоловіків киянин Денис Павлюк – 96 очків. На другому місці Владислав Міщенко з Дніпра – 93 пункти. Третє і четверте місця посідають вихованці училища Юрій (85 очків) і Андрій (77,5) Федечки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцята