47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : У Житомирі Ільків і Зубач відібрались у юнацьку збірну України


      
    У м.Житомирі 3-6 червня 2016р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
У категорії хлопців-триборців переможцем чемпіонату став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото). За сумою плавання і комбайнду (біг+стрільба) Валентин набрав 910 очків і на 25 пунктів випередив дніпровця Віктора Юдіна. «Бронза» дісталася господарю змагань Михайлу Файдюку. Однокласник Ільківа Андрій Зубач посів 7 місце.
Серед дівчат цієї категорії перемогла житомирянка Катерина Борчукова – 713 очків. Десятикласниця училища Анастасія Колосова на третьому місці (682 пункти), учениця 9 класу Руслана Война – на четвертому (627 очків).
За підсумками виступів на всеукраїнських змаганнях 2016р. Валентин Ільків і Андрій Зубач відібрались у юнацьку збірну команду України для участі у Кубку Європи з триборства, який 24-27 червня пройде у м.Празі (Чехія).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді