48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : У Житомирі Ільків і Зубач відібрались у юнацьку збірну України


      
    У м.Житомирі 3-6 червня 2016р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
У категорії хлопців-триборців переможцем чемпіонату став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото). За сумою плавання і комбайнду (біг+стрільба) Валентин набрав 910 очків і на 25 пунктів випередив дніпровця Віктора Юдіна. «Бронза» дісталася господарю змагань Михайлу Файдюку. Однокласник Ільківа Андрій Зубач посів 7 місце.
Серед дівчат цієї категорії перемогла житомирянка Катерина Борчукова – 713 очків. Десятикласниця училища Анастасія Колосова на третьому місці (682 пункти), учениця 9 класу Руслана Война – на четвертому (627 очків).
За підсумками виступів на всеукраїнських змаганнях 2016р. Валентин Ільків і Андрій Зубач відібрались у юнацьку збірну команду України для участі у Кубку Європи з триборства, який 24-27 червня пройде у м.Празі (Чехія).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства