48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Серед «Олімпійських надій» Ковальчук четвертий


    У м.Тата (Угорщина) 28-30 жовтня 2016р. відбулися міжнародні юнацькі змагання «Олімпійські надії» з сучасного п’ятиборства.
У категорії хлопців-триборців 4 місце на змаганнях посів учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук (на фото). У сумі трьох видів (плавання + біг зі стрільбою) Юрій набрав 875 очок. Перемогу з результатом 891 очко здобув Матей Ратль з Чехії.
У змішаній естафеті разом з львів’янкою Ольгою Клунніковою Ковальчук показав п’ятий результат.
Серед чотириборців Валентин Ільків на 22-ому, а Андрій Зубач (обидва 10 кл.) – на 26 місцях. У командній першості хлопці разом з киянином Олександром Бубликом на 4 місці.
Однокласниця Ільківа і Зубача Руслана Война посіла 19 місце серед дівчат-чотириборок і 6-е – у змішаній естафеті.
 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства