47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Серед «Олімпійських надій» Ковальчук четвертий


    У м.Тата (Угорщина) 28-30 жовтня 2016р. відбулися міжнародні юнацькі змагання «Олімпійські надії» з сучасного п’ятиборства.
У категорії хлопців-триборців 4 місце на змаганнях посів учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук (на фото). У сумі трьох видів (плавання + біг зі стрільбою) Юрій набрав 875 очок. Перемогу з результатом 891 очко здобув Матей Ратль з Чехії.
У змішаній естафеті разом з львів’янкою Ольгою Клунніковою Ковальчук показав п’ятий результат.
Серед чотириборців Валентин Ільків на 22-ому, а Андрій Зубач (обидва 10 кл.) – на 26 місцях. У командній першості хлопці разом з киянином Олександром Бубликом на 4 місці.
Однокласниця Ільківа і Зубача Руслана Война посіла 19 місце серед дівчат-чотириборок і 6-е – у змішаній естафеті.
 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді