Сучасне п'ятиборство : Серед триборців в Україні найсильніші Ільків і Война

У м.Києві 13-14 листопада 2016р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. Майбутні лицарі п’яти якостей змагалися за програмою двоборства, триборства та чотириборства.
Серед хлопців-триборців перемогу здобув учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото). За сумою плавання та бігу зі стрільбою Валентин набрав 938 очок і на 36 пунктів випередив свого товариша по тренуваннях, дев’ятикласника училища Юрія Ковальчука. Андрій Зубач (10 кл.) посів 4 місце. Поміж трійку львів’ян вклинився харків’янин Євген Зіборов.
І в командній першості хлопці не мали собі рівних. Львівське тріо Ільків, Ковальчук, Зубач більш як на 100 очок випередили збірну Харківської обл.
І серед дівчат найсильнішою виявилася вихованка ЛУФК Руслана Война (10 кл.). Переможна сума Руслани склала 768 пунктів.
Серед чотириборців збірна команда Львівської області у складі Артура Яреми та одинадцятикласників училища Віталія Зайцева і Дениса Паневника виборола ІІІ місце. В особистій першості Зайцев на 6 позиції, Ярема - восьмий, Паневник – дванадцятий.
Наймолодша учасниця команди, учениця 7 класу училища Федун Юлія посіла 4 місце в особистій першості та третє у командних змаганнях серед дівчат-двоборок.

Одинадцятикласник Олег Рибак – чемпіон України з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного листопада 2023! Випускники відділення сучасного п’ятиборства – переможці та призери молодіжного чемпіонату ЄвропиУчень 11 Олег Рибак класу виступив на міжнародному турнірі в ПольщіУчні коледжу відзначилися на змаганнях на відкритій воді “Freedom splash” Олег Рибак тріумфував в чемпіонаті України сучасного п’ятиборства Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук на Європейських іграх шостийПеремога учнів коледжу Оліярника та Шаха на юнацькому чемпіонаті України з сучасного п'ятиборстваВладислав Шах та Максим Оліярник - переможці юнацького чемпіонату України серед триборцівОлег Рибак - переможець юнацького чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваКлуннікова та Ковальчук серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваВихованка Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборстваЮрій Ковальчук - чемпіон Європи серед молоді, Ольга Клуннікова - бронзова призеркаЮрій Ковальчук - четвертий лауреат юніорського чемпіонату світу з сучасного п'ятиборстваВихованці Львівського коледжу спорту у топі чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства