47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Серед триборців в Україні найсильніші Ільків і Война


       У м.Києві 13-14 листопада 2016р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п’ятиборства. Майбутні лицарі п’яти якостей змагалися за програмою двоборства, триборства та чотириборства.
Серед хлопців-триборців перемогу здобув учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото). За сумою плавання та бігу зі стрільбою Валентин набрав 938 очок і на 36 пунктів випередив свого товариша по тренуваннях, дев’ятикласника училища Юрія Ковальчука. Андрій Зубач (10 кл.) посів 4 місце. Поміж трійку львів’ян вклинився харків’янин Євген Зіборов.
І в командній першості хлопці не мали собі рівних. Львівське тріо Ільків, Ковальчук, Зубач більш як на 100 очок випередили збірну Харківської обл.
І серед дівчат найсильнішою виявилася вихованка ЛУФК Руслана Война (10 кл.). Переможна сума Руслани склала 768 пунктів.
Серед чотириборців збірна команда Львівської області у складі Артура Яреми та одинадцятикласників училища Віталія Зайцева і Дениса Паневника виборола ІІІ місце. В особистій першості Зайцев на 6 позиції, Ярема - восьмий, Паневник – дванадцятий.
Наймолодша учасниця команди, учениця 7 класу училища Федун Юлія посіла 4 місце в особистій першості та третє у командних змаганнях серед дівчат-двоборок.
Less Annoying CRM Reviews
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді