ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Юрій Федечко і Валерія Пермикіна у новому сезоні стартували з перемог


     У Києві 4-6 лютого 2017р. стартував новий змагальний сезон у вітчизняному сучасному п’ятиборстві. Тут відбувся зимовий чемпіонат України з цього комплексного олімпійського виду спорту.
У змаганнях серед чоловіків чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип.2012р.). Перемога Юрію (на фото) далася нелегко – він лише на два очки випередив свого товариша по Київській ШВСМ Дениса Павлюка. Третє місце посів ще один киянин Олександр Коваль.
Інші вихованці училища посіли такі місця: Павло Зведенюк (вип.2009р.) – 6-е, Дмитро Балюк (вип.2014р.) – 7-е, Андрій Федечко (вип. 2008р.) – 9-е.
І в змаганнях жінок кращою була вихованка училища Валерія Пермикіна (вип.2013р.). У жінок такої напруженої боротьби не вийшло – Валерія більш як на 100 пунктів випередила донеччанку Катерину Шуплякову. «Бронза» дісталася киянці Наталії Левченко. Зінаїда Батрак (вип.2012р.) четверта.
Юрій Федечко і Пермикіна привели до перемоги і збірні м.Києва у командній першості. Збірна Львівщини у складі Зведенюка, Балюка і Андрія Федечка на другому місці.
В заліку серед юніорів найкращий результат показав Дмитро Балюк. Студент ІІІ курсу Олександр Дикий посів шосте місце, а одинадцятикласник Віталій Зайцев – восьме. У командній першості хлопці – срібні призери!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
22-27 травня відбудуться вступні випробування з вільної боротьби для юнаків та дівчат у залі боротьби (вул.Кн.Ольги, 1)
26-27 травня відбудуться вступні випробування з фехтування в палаці спорту «Динамо» (вул.Вітовського, 53)
27-28 травня відбудеться ІІ етап вступних випробувань з водного поло (хл.) у басейні палацу спорту „Динамо” (вул. Вітовського, 53)


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцятаДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату України з сучасного п′ятиборстваКовальчук і Война – абсолютні переможці чемпіонату України серед триборцівКубок України з сучасного п’ятиборства розіграли Юрій Федечко і Павло ЗведенюкЮрій Ковальчук – срібний призер кадетського чемпіонату України з триатлонуНа етапі Кубка світу у Каїрі Пермикіна замкнула десятку найсильнішихНа чемпіонаті з сучасного п’ятиборства учні ЛУФК здобули подвійну перемогуНа стартовому етапі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Зведенюк дванадцятийЮрій Ковальчук – зимовий чемпіон України з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко і Валерія Пермикіна у новому сезоні стартували з перемогІльків і Война увійшли до основного складу збірної з сучасного п’ятиборстваПавло Зведенюк – чемпіон України з сучасного п’ятиборства у приміщенніЮрій Ковальчук і Юлія Федун – переможці юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваСеред триборців в Україні найсильніші Ільків і ВойнаСеред «Олімпійських надій» Ковальчук четвертий