48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Юрій Федечко і Валерія Пермикіна у новому сезоні стартували з перемог


     У Києві 4-6 лютого 2017р. стартував новий змагальний сезон у вітчизняному сучасному п’ятиборстві. Тут відбувся зимовий чемпіонат України з цього комплексного олімпійського виду спорту.
У змаганнях серед чоловіків чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип.2012р.). Перемога Юрію (на фото) далася нелегко – він лише на два очки випередив свого товариша по Київській ШВСМ Дениса Павлюка. Третє місце посів ще один киянин Олександр Коваль.
Інші вихованці училища посіли такі місця: Павло Зведенюк (вип.2009р.) – 6-е, Дмитро Балюк (вип.2014р.) – 7-е, Андрій Федечко (вип. 2008р.) – 9-е.
І в змаганнях жінок кращою була вихованка училища Валерія Пермикіна (вип.2013р.). У жінок такої напруженої боротьби не вийшло – Валерія більш як на 100 пунктів випередила донеччанку Катерину Шуплякову. «Бронза» дісталася киянці Наталії Левченко. Зінаїда Батрак (вип.2012р.) четверта.
Юрій Федечко і Пермикіна привели до перемоги і збірні м.Києва у командній першості. Збірна Львівщини у складі Зведенюка, Балюка і Андрія Федечка на другому місці.
В заліку серед юніорів найкращий результат показав Дмитро Балюк. Студент ІІІ курсу Олександр Дикий посів шосте місце, а одинадцятикласник Віталій Зайцев – восьме. У командній першості хлопці – срібні призери!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства